MÖBLER / Byråar, sekretärer / Drängaskåp 3876173
nr 387 6173
Drängaskåp
1890-tal, längd: 88, djup: 56, höjd: 146 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 november 2005
300 kr
200 kr
350 kr
400 kr
850 kr
500 kr